top of page
IMG_0841.JPG

Vasaros stovyklos

Tikriausiai nė vienas iš mūsų neįsivaizduojame vaikystės be vasaros stovyklos. Būrys naujų draugų, šilti apsikabinimai su pasiilgtais ir jau seniai matytais, aktyvi ir kūrybiška veikla, naujos patirtys ir įspūdžiai, o, svarbiausia, daug nepamirštamų prisiminimų, sušildančių širdį kiekvienąsyk jiems iškylant prieš akis.

,,Motion Academy" vasaros metu kviečia į dienos stovyklas bei savaitės stovyklas su nakvyne. Sukaupę nemažą patirtį per vos kelerius metus, jaučiamės galintys pasiūlyti stovyklas su stipriomis programomis, kurios leidžia patirtį viską: nuo kūrybiškumo dirbtuvių bei eksperimentų, skatinančių žingeidumą, iki aktyvios fizinės veiklos persypinusios su smagiomis pramogomis.

Susitikime kiekvieną vasarą - tereikia pasirinkti ,,Motion Academy", vietą, kurioje gimsta Superherojai!

STOVYKLA
,,LAIKO MAŠINA"

LIEPOS 9-14 DIENOMIS


,,Motion Academy" ir ,,Geri Visada" kviečia visus vaikus sėsti į laiko mašiną ir šešiom dienom nusikelti į pramuštgalvišką tėvų vaikystę! Stovyklos programa sudėta iš begalės prisiminimų ir minčių, kaip mes prisijaukinome šiuolaikinį pasaulį ir žengiame su juo koja kojon. Atradome feisbuką, ,,xbox‘us", ,,screen touch‘us" ir kitus šiuolaikinio pasaulio stebuklus, be kurių nebeįsivaizduojame gyvenimo. O kas, jeigu iki šiol su vilko pagalba gaudytumėm krentančius kiaušinius, tikėdamiesi, kad surinkus 1000 taškų pradės rodyti animacinius filmukus, žaistume žaidimus kompiuteriais, jungiamais prie TV su geltonais diskeliais, o dainas kasetėje atsukinėtume šešiakampiu šratinuku. Kviečiame visus vaikus dalyvauti ,,Laiko mašina“ stovykloje ir nusikelti į stebuklingą vaikystę, kurią turėjo jų tėvai. 


Stovykloje vaikų laukia:


Edukacijos;
Įvairūs sporto užsiėmimai;
Baseinas;
Kubilas ir pirtis;
Putų šou;
Žygis;
Diskotekos;
Vakaronės prie laužo;
Filmų peržiūros;
Netradicinės kūrybinės dirbtuvės;
Eksperimentai;
Stalo žaidimai;


Registracija: https://docs.google.com/forms/d/1V_FvEILvBMLoI6E6r3yICBvks5eir3GlTZJ4w843Vxk/edit#response=ACYDBNg6onlNilTJYBcHKRZNUTk-q7lmAaCtTSLGqOW0d78pX6bWCc6-sBMHSKPmYrkBMiM
Kaina: 320 Eur

Amžius: 8-12 metai
Adresas: Žemaičių Kalvarijos g. 69, Paežerės - Rūdaičių k., Platelių sen., Plungės rajonas
 

logo-motion-black.png

Giraitės g. 2 , Klaipėda info@motionacademy.lt

+370 (611) 20 333

LT667300010161781579

Įmonės kodas: 305471571

  • Instagram
  • Facebook

© 2021 Motion Academy. Klaipėda

Norite sužinoti daugiau? Klauskite!

Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau!

Ačiū už Jūsų žinutę!

bottom of page