Sportiniai užsiėmimai vaikams

20211104_160713(0).jpg

Vaikų oro joga

Oro joga – tai harmoninga mankšta ore, teikianti neįprastus potyrius. Mankštos metu juda visas kūnas, pasikraunate pozityvios energijos. Jogos, atliekamos ore, metu į tobulą visumą sujungiamas protas ir kūnas.

 

Oro joga apjungia tradicinės jogos pozas su pilatės pratimais ir aktyvia fizine veikla ore. Su specialia jogos juosta, kai kurių pozų, ir pratimų atlikimas yra palengvintas, o kai kurių atvirkščiai – pasunkinamas.

916A4589.jpg

Vaikų fitnesas

Vaikų fitnesas / Laikysenos studija - tai specialiai parinkta programa, atitinkanti vaiko amžių, bei fizinio parengtumo ir išsivystymo lygį.

 

Šios treniruotės padeda vaikui pakoreguoti stovėseną, koordinaciją, lankstumą. Taip pat vaikas įgaus daugiau tvirtumo bei pasitikėjimo savimi.

IMG-4793.JPG

Paauglių fitnesas

Laikysenos ir lankstumo tobulinimo užsiėmimai. Pamačius pirmuosius vaiko netaisyklingos laikysenos požymius, arba norint apskritai užkirsti tam kelią - kviečiame kreiptis į mus, kur treneriai-specialistai Jūsų vaikui padės ištaisyti blogus įpročius ir padės jam pamiršti blogus įpročius!

kelly-sikkema-WRByZhruW6o-unsplash.jpg

Judrieji žaidimai

Įdiekite puikius fizinius įpročius stavo vaikams jau nuo mažų dienų!

Kviečiame visus DARŽELINUKUS į Judriųjų užsiėmimus, kurių metu sportuosime, žaisime bei rungtyniausime estafetėse.

Juk medį privalu lenkti kol jaunas!

204285578_327215992453969_7054545889159544713_n_edited.jpg

Eksperimentų laboratorija

Susidomėjimo mokslu sužadinimas, loginio mąstymo tobulinimas, kritiškumo ugdymas bei klausimų kėlimas ir atsakymų ieškojimas.

Prieš kiekvieną eksperimentą keliamos hipotezės, o po to kiekviena jų išnagrinėta.

Žaidimo metodu atliekami nesudėtingi, tačiau mąstyti skatinantys eksperimentai, parinkti tam tikrai amžiaus grupei.

DSC_0304_edited.jpg

Namų darbų ruoša

Itin dažnai nutinka, jog po pamokų nėra kur palikti vaikų bei užtikrinti saugią jiems aplinką, iki kol baigsite darbus.

Kviečiame į namų darbų ruošos užsiėmimus, kur Jūsų mažieji ne tik saugiai praleis popietę iki Jūsų darbo pabaigos, bet ir kartu su mokytoja darys namų darbus, taisys spragas, gilins žinias.

IMG-4787_edited.jpg

Kūrybinės dirbtuvės

1 kartą per savaitę vyksiančios valandos trukmės kūrybinės dirbtuvės skirtos vaikų kūrybiškumo ugdymui bei meilės kūrybai puoselėjimui. Užsiėmimai visada prasidės trumpa įžangine edukacija, skirta tos dienos kūrybiniam darbui. Kūrybinių darbų esmė bus patenkinti vaikų smalsumą, paskatinti polinkį į kūrybiškumą bei netradicinį matymą bei planetos išsaugojimą! Bent kas trečias užsiėmimas bus apie tvarumą ir ekologiją, o darbeliai bus gaminami iš antrinių žaliavų. 

Renkantis temas bei darbus, atsižvelgiama į vaikų poreikius ir aktualumą, jog vaikams būtų įdomu ir naudinga.

Esant šventiniams mėnesiams, gaminsime šventėms aktualias atributikas.