Sportiniai užsiėmimai vaikams

916A4922.jpg

Oro joga

Oro joga – tai harmoninga mankšta ore, teikianti neįprastus potyrius. Mankštos metu juda visas kūnas, pasikraunate pozityvios energijos. Jogos, atliekamos ore, metu į tobulą visumą sujungiamas protas ir kūnas.

 

Oro joga apjungia tradicinės jogos pozas su pilatės pratimais ir aktyvia fizine veikla ore. Su specialia jogos juosta, kai kurių pozų, ir pratimų atlikimas yra palengvintas, o kai kurių atvirkščiai – pasunkinamas.

Kaina

nuo 5 €

Trukmė

50 min.

916A4589.jpg

Vaikų fitnesas

Vaikų fitnesas - tai specialiai parinkta programa, atitinkanti vaiko amžių, bei fizinio parengtumo ir išsivystymo lygį.

 

Šios treniruotės padeda vaikui pakoreguoti stovėseną, koordinaciją, lankstumą. Taip pat vaikas įgaus daugiau tvirtumo bei pasitikėjimo savimi.

Kaina

nuo 5 €

Trukmė

50 min.

Stretching-Exercises.jpg

Laikysenos treniruotės

Laikysenos ir lankstumo tobulinimo užsiėmimai. Pamačius pirmuosius vaiko netaisyklingos laikysenos požymius, arba norint apskritai užkirsti tam kelią - kviečiame kreiptis į mus, kur treneriai-specialistai Jūsų vaikui padės ištaisyti blogus įpročius ir padės jam pamiršti blogus įpročius!

Kaina

nuo 5 €

Trukmė

50 min.

kids-swimming-in-pool.jpg

Plaukimo akademija vaikams

Labai svarbu mokėti taisyklingai plaukti ir žinoti kaip elgtis vandenyje, todėl kviečiame į plaukimo akademiją, kurioje priimame tiek pradedančiuosius, tiek pažengusius vaikus!

Profesionalūs plaukimo treneriai mokys vaikus taisyklingo kvėpavimo, plaukimo technikos, tobulins jau turimus įgūdžius. Vaikai taip pat sužinos kaip reikia saugiai elgtis vandenyje ir aplink jį. Plaukimas labai puikus būdas ne tik fiziškai sustiprėti, padidinti ištvermę, bet ir įgyti pasitikėjimo savimi bei palaikyti puikią emocinę ir fizinę sveikatą!

Kaina

nuo 5 €

Trukmė

50 min.