Jei ieškote stovyklos, kurioje vaikai neturėtų laiko nuobodžiauti, ne tik gerai praleistų laiką, bet ir įgautų naujų įgūdžių, būtų turiningai užimti bei sustiprėtų fiziškai - kviečiame į Motion Academy dienos stovyklą Klaipėdoje!

 

„Motion Academy” – vaikų dienos stovykla, 5-13 m. vaikams, kurios tikslas skatinti vaikų fizinį aktyvumą. Pasaulyje, kuriame taip ryškiai į visas sritis skverbiasi išmaniosios technologijos, jas naudojame sudominti vaikams, kad judesys niekada nebūtų nuobodus! Interaktyvi siena yra pati inovatyviausia priemonė, skirta lavinti vaikų judesių koordinavimą, reakciją ir  loginį mąstymą. Interaktyvi lenta – tai viena iš pažangiausių šiuolaikinių technologijų skirtų mokymosi procesams, skatina aktyvų dalyvavimą, dalijimąsi, komandinį darbą bei dar didesnį norą tobulėti.

 

„Hopspots“ yra interaktyvi priemonė, kuri jungia technologijas ir fizinę erdvę. Naudojant „Hopspots“ bus lavinami socialiniai, kognityviniai gebėjimai, galimybė mokintis kalbų ar programavimo pagrindų.

Stovyklos metu vaikai užsiims fitnesu, gerins plaukimo įgūdžius, lavins reakciją, atmintį , mokysis anglų kalbos. Mums svarbus kiekvienas, tad vaikučius skirstysime pagal amžių, anglų kalbos žinias bei fizines galimybes, kad kiekvienas vaikas gautų pakankamai dėmesio. 

Stovykla vyks darbo dienomis 8:00 - 17:00 (* tėvelių patogumui, vaikučius galima atvežti 7:30, pasiimti 17:30)

Į stovyklos kainą įskaičiuotas maitinimas 3 kartus per dieną.

 

Stovyklos kaina: 140 Eur

Registracija

Norėdami užregistruoti savo vaiką stovyklai - užpildykite šią formą.

Stovyklos draugai:

Judėkime kartu!

Jeigu turite papildomų klausimų - Siųskite užklausą 

Giraitės g. 2, LT-93201 Klaipėda

Tel: +370 (611) 20 333

El. paštas: info@motionacademy.lt

© 2020 Fizinio aktyvumo akademija, VšĮ