top of page
Ieškoti

NAUJIENOS!

Į naująjį rudens sezoną kviečiame atsinaujinę!Pristatome net 3 naujus užsiėmimus, sužadinančius smalsumą bei skatinančius kūrybiškumą!


KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS. Vieną kartą savaitėje vyksiančios kūrybinės dirbtuvės, skatins mažųjų fantaziją, meilę kūrybai bei smalsumą. Užsiėmimai visada prasidės trumpa įžangine edukacija, skirta tos dienos kūrybiniam darbui. Bent kas trečias užsiėmimas bus apie tvarumą ir ekologiją, o darbeliai bus gaminami iš antrinių žaliavų. Renkantis temas bei darbus, atsižvelgiama į vaikų poreikius ir aktualumą, jog vaikams būtų įdomu ir naudinga.

Esant šventiniams mėnesiams, gaminsime šventėms aktualias atributikas.


EKSPERIMENTŲ LABORATORIJA. Susidomėjimo mokslu sužadinimas, loginio mąstymo tobulinimas, kritiškumo ugdymas bei klausimų kėlimas ir atsakymų ieškojimas.

Prieš kiekvieną eksperimentą keliamos hipotezės, o po to kiekviena jų išnagrinėta.

Žaidimo metodu atliekami nesudėtingi, tačiau mąstyti skatinantys eksperimentai, parinkti tam tikrai amžiaus grupei.


NAMŲ DARBŲ RUOŠA. Išgirdome Tėvelius, dažnai kartojančius, jog Klaipėdoje itin mažai vietų, kuriose būtų galima saugiai palikti vaikus po pamokų. Tad kviečiame į NAMŲ DARBŲ RUOŠOS užsiėmimus. Šių užsiėmimų metu kartu leisime laiką po pamokų, o Motion Academy mokytoja Karolina padės vaikams užpildyti spragas, darant namų darbus.


Labai laukiame Jūsų visų kartu praleisti šį rudens sezoną bei augti ir siekti aukštumų. Juk čia gimsta SUPERHEROJAI!


P.S. primename, jog su vienu abonementu galite išbandyti visas veiklas!


Daugiau informacijos: +37061120333 arba info@motionacademy.lt


REGISTRACIJA Į UŽSIĖMIMUS: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemEkoh21Yi2vTBFvUVz-8yO1cfKSBu8iJt-tH3ZL73Cu-YDQ/viewform?usp=sf_link

79 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page