top of page
Ieškoti

Motion Academy ir Klaipėdos miesto savivaldybės projektas "Sveikatinimo mėnesiai"

DĖMESIO! FANTASTIŠKA NAUJIENA!

Jau nuo RUGPJŪČIO 7 dienos Motion Academy kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe kvies sukurti aktyvumo bangą ir susitikti visus norinčius aktyviai praleisti laisvalaikį kartu VISIŠKAI NEMOKAMAI.

Užsiėmimai vyks visoje Klaipėdoje, tad įnirtingai kviečiame nepražiopsoti progos užbaigti vasarą bei pasitikti rudenį kaip niekada aktyviai.  • PRIE JŪROS, 8:30 valandą, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį susitinkame prie Šiaurinio Molo.

  • VAIKAI, 11 valandą, pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais susitinkame KARKAR parke, futbolo aikštelėje.

  • ZUMBA, 18:00 valandą, pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais susitinkame “Ąžuolyno giraitėje”, atsinaujinusiame parke priešais Vėtrungės pasažą.

  • BENDRUOMENĖS MANKŠTOS, 18:00 valandą, pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais susitinkame ant Jono kalnelio.


Klaipėdos miesto savivaldybės projektas “Sveikatinimo mėnesiai” atspindi ir pagrindinę Motion Academy misiją - stiprinti fizinę bei emocinę sveikatą. Džiaugiames galėdami prisidėti prie šio projekto bei savo žiniomis ir profesionaliais treneriais gerinti Klaipėdos miestelėnų ir, žinoma, miesto svečių, sveikatą!

SUSITIKIME JAU NUO RUGPJŪČIO 7 DIENOS visoje Klaipėdoje ir VISIŠKAI NEMOKAMAI stiprinkime kūną, kur gyvena stipri Jūsų siela.

MOTION ACADEMY ir Klaipėdos miesto savivaldybė

REGISTRACIJA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdH_ULw-C3kC1WzO09jcI5fM2S2XqSemBrpB7DXz_3x4Buapg/viewform?usp=sf_link

82 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page