top of page
Ieškoti

Motion Academy keliauja prie Pailgio ežero

Motion Academy vis nenustygsta vietoje ir visą vasarą keliauja.. šįsyk mes visai prie pat Pailgio ežero, Švenčionių rajone, kur organizuojame vaikų vasaros stovyklą “Z VAIKAI: MISIJA TOBULĖTI”, finansuojamą Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.


Natūralu, jog kartos skiriasi ir tai, kas mums atrodė vienaip, naujajai, Z kartai, atrodo visiškai nebeįdomu, nesuprantama ar pamiršta. Tad jaudulio bei malonios panikos būta daug, bet noro ir ryžto dar daugiau.

Juk MOTION ACADEMY tikslas, kaip visada, kartu tobulėti ir augti per socializaciją, komandinį ir, tuo pat metu, individualų darbą, kūrybą bei sportą.

Esame linkę nuvertinti jaunimą, sakydami, jog jie nebemoka jausti bei vertinti visko aplink taip, kaip tai darome mes. MOTION ACADEMY drįsta nesutikti ir praleidus savaitę prie Pailgio ežero, stovykloje “Z vaikai: misija tobulėti”, drąsiai sakome, kad šiuolaikiniai vaikai visai kaip ir mes - norintys mokytis, augti ir gyventi išskleidus sparnus, tačiau kurti bei nešti Lietuvai.

Gerindami socialinius bei emocinius įgūdžius, plėsdami ribas, dirbami individualiai ir komandoje, sportuodami bei kurdami, sukūrėme, tikime, dar ilgai truksiantį ryšį su pirmosios pamainos vaikais.

Džiaugiames galimybėmis ir neieškome pasiteisimų. Tik pirmyn, kur auga SUPERHEROJAI!


DŽIUGIOS ŽINIOS!

Paskelbus apie šią stovyklą, susilaukėme itin daug norinčių prisijungti bei kartu praleisti likusią vasarą. Todėl NUO RUGPJŪČIO 15 dienos KVIEČIAME visus 5-8 klasių moksleivius prisijungti prie mūsų fantastiškų stovyklų 30km nuo Vilniaus, Švenčionių rajone, prie pat Pailgio ežero!  • Stovykla vyks rugpjūčio 15-21 dienomis

  • Kaina: 240€

  • Į stovyklos kainą įskaičiuota viskas! Maitinimas, patogus miegas, pramogos, užkandžiai, priemonės edukacijai, žaidimams;

  • Stovykla skirta 5-8 klasių vaikams;

  • Kviečiame vaikus iš visos Lietuvos! (Transportu reiktų pasirūpinti patiems);

  • Užtikriname tvarkingą ir saugią aplinką bei patogų namą, su atskirais kambariais, ramiam vaikų poilsiui;

  • Aplinka… MIŠKAS! Stovykla vyksta viduryje miško, tad kiekvieną rytą pasitinkame nosiai užuodus gaivų pušų kvapą ir maudantis.. Pailgio ežere (žinoma, yra ir dušai, bet praktika rodo, kad vaikams rytą pasitikti itin patinka šokant į vandenį).

DAUGIAU INFORMACIJOS: info@motionacademy.lt arba +370 (648) 22 484

REGISTRACIJOS FORMA: https://docs.google.com/forms/d/1GCORucAiSLvtTckkytwxYpHzQ5WfMK_ejDpNAF5-J4o/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR0EdeE4k2-s8eX007pAJEiLqM7FgfypCts8mUdjHgADobO5gioJ7CwaQ_8

26 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page