ONLINE GYM

Pirmasis Lietuvoje - virtualus sporto klubas "Online GYM" kviečia palaikyti puikią formą karantino metu! sportuokite vos už 6 Eur savaitinį mokestį (visai šeimai) - bei naudokitės visomis treniruotėmis ir toliau sėkmingai siekite savo tikslų ar tiesiog palaikykite gerą savijautą!

Pirmadienis: Linksmoji šeimos joga (18.00 val.) 

Antradienis: Vaikų fitnesas (18.00), Suaugusiųjų fizinės treniruotės (19.00 val.) 

Trečiadienis: Hatha joga (18.00 val.) 

Ketvirtadienis: Vaikų fitnesas (18.00 val.),Suaugusiųjų fizinės treniruotės (18.00 val.) 

Penktadienis: Linksmoji šeimos joga (18.00 val.) 

Linksmoji šeimos joga - tai smagus laikas judesyje kartu! Susipažinkite su joga per žaismingumo prizmę! Jokių taisyklių - tik juokas ir visiškas atsipalaidavimas. Kartu lavinsime koordinaciją, taisyklingą kvėpavimą, o pozose poroje skatinsime pasitikėjimą savimi ir šeimos nariais.

Vaikų fitnesas - nenuobodūs sportiniai pratimai vaikams, siekiant sustiprinti jų fizinę sveikatą. Vaikai atliks įvairius pratimus, kurie jie nebus per sunkūs bei bus tikrai žaismingi!

Suaugusiųjų fizinės treniruotės - kokybiškas ir subalansuotas sportas iš namų? Tikrai įmanoma! Mūsų treneriai padės Jums siekti užsibrėžtų tikslų ir nesustoti judėti, tam nereikės nei didelės namų sporto salės nei kitų didelių išlaidų - pakaks sportinių gumų bei kilimėlio!

Hatha joga -  Hatha jogos pratimų seka yra lėta, dėmesys sutelktas į kvėpavimą ir kūno pajautimą. Joga veikia visus kūno raumenis, juos sužadina, stiprina, ištempia ir atpalaiduoja. Tokia praktika pasiekti rezultatai išlaisvina ne tik kūną, bet ir protą, padeda ugdyti susitelkimą, (protas tampa aštrus ir koncentruotas) išmokstame valdyti savo mintis, o to pasekoje ir emocijas (padeda susitvarkyti su įtampa, nerimu ir stresu).

Išskirtinumas - treneris atlieka visas treniruotes su modeliu-sportininku, ant jo rodo kaip taisyklingai atlikti pratimus, taiso technikos spragas ir taip moko sportuoti nesusižeidžiant. Ypatingas dėmesys Jums - atsakymai į klausimus bei pagalba viso sporto metu!

Norėdami įsigyti abonementą į užsiėmimus - paprasčiausiai perveskite

25 Eur į VšĮ "Fizinio aktyvumo akademija" atsiskaitomąją sąskaitą: LT667300010161781579 bei paskirtyje nurodykite - OnlineGYM.

Turite daugiau klausimų?

Partneriai:

Judėkime kartu!

Jeigu turite papildomų klausimų - Siųskite užklausą 

Giraitės g. 2, LT-93201 Klaipėda

Tel: +370 (611) 20 333

El. paštas: info@motionacademy.lt

© 2020 Fizinio aktyvumo akademija, VšĮ