SUAUGUSIEMS
Tapk geriausia savo versija!

Siūlome plataus spektro suaugusių judesio galimybes. 

SUAUGUSIEMS

SPORTO TRENIRUOTĖS

HATHA JOGA
Nuramink protą ir grįžk į natūralią vidinę ramybę

Hatha joga – tai klasikinė jogos rūšis, kurioje derinamos klasikinės asanos su pranajama (kvėpavimo technikom). Lėtos klasikinių asanų eigos metu dėmesys sutelkiamas į kvėpavimą ir kūno pajautimą, ko pasekoje subalansuojama fizinė jėga, psichologinė sveikata ir emocinė gerovė. 

Daugiau...
X - FIT
Stiprus kūnas - nepalaužiama siela!

X-FIT – tai funkcinė jėgos treniruotė, kurios metu lavinamos įvairios raumenų grupės ir stiprinama širdies kraujagyslių sistema. Treniruotės dažniausiai atliekamos ratu, mažomis grupelėmis, iki keturių asmenų.

Daugiau...
PILATES   
Išsivaduok iš sąstingio

Pilateso mankšta – puiki sporto rūšis tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Daugiau...
Yoga Fly
Išlaisvink savo kūną ir atrask vidinę pusiausvyrą

Joga ore - tai fizinė jogos praktika, kuri į judesį inkorporuoja akrobatinius judesius, nes treniruotei naudojama tampri medžiaginė juosta. Treniruotė pasižymi tuo, kad daug pratimų atliekama ore, kabant žemyn galva ir dirbant su savo kūno svoriu. Ši jogos rūšis sustiprina kūną, raumenis, stabilizuoja sąnarius, pagerina koordinaciją, gerina lankstumą.  Oro joga yra itin aktuali tiems, kurie kenčia nuo neigiamo sėdimo darbo poveikio.

Daugiau...
BODY PUMP + GUM
Užkurk vidinę ugnį ir tapk geriausia savo versija!

Body Pump - viena populiariausių sporto rūšių. Tai pasipriešinimo treniruotės su tam specialiai pritaikytais svarmenimis. Treniruočių metu intensyviai kartojami įvairūs judesiai ir pratimai, kas stipriai pagreitina metabolizmo procesus ir  padidina riebalų deginimą bei padeda stiprinti kūną.

Daugiau...

SUAUGUSIEMS

RENGINIAI, ŠVENTĖS
Puslapio informacija ruošiama